Wyniki zawodów wędkarskich

aktualizacja: 2017-08-16 12:45:28

uczestnicy zawodów wędkarskich o puchar Burmistrza 23 lipca oraz 6 sierpnia 2017 r. na Kanale Czarnocińskim odbyły się zawody wędkarskie. Pierwsze o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica, drugie o Puchar im. Stanisława Nawrota. W obu zawodach udział wzięło łącznie 90 zawodników. Organizatorem imprezy był PZW Koło 52 w Stepnicy.

Puchar Burmistrza zdobył Bogdan Domagała reprezentujący Stepnicę z wynikiem 2,9 kg. Drugie miejsce zajął Piwoński Zdzisław reprezentujący Wolin,  który osiągnął wynik 2,5 kg. Trzecie miejsce zajął Marek Rowinkowski ze stepnickiego Koła z wynikiem 2,4 kg.

 

W zawodach udział brali również juniorzy, spośród których najlepszy był Mateusz Krukowski z Golczewa, drugi Ziemowit Strzelczyk ze Stepnicy a trzeci Bartosz Ciemachowski z Golczewa.

Puchar im Stanisława Nawrota zdobył Mirosław Suchecki ze Stepnicy łowiąc 1,8 kg ryb. Drugi z wynikiem 1,5 kg był reprezentujący Goleniów Jerzy Mądrowski. Trzecie miejsce zajął Marcin Ociepa z Wolina z wynikiem 1,3 kg.

W zawodach sklasyfikowano również dwóch juniorów, z których Mateusz Krukowski okazał się skuteczniejszym wędkarzem od Pawła Golca.

Galeria zdjęć