Program zajęć GOK w okresie ferii

aktualizacja: 2020-02-05 12:13:27

program ferii GOK . Całośc w wresji do odczytu w dalszej części aktualności.

Plan warsztatów i zajęć prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury podczas zimowych ferii szkolnych 2020 r., pn. „Inspiracje z Natury”.

 

Godzina

Poniedziałek    10.02.20

Wtorek   11.02.20

Środa   12.02.20

Czwartek   13.02.20

Piątek   14.02.20

10:00 – 13:00

I BLOK – zajęcia cyrkowe z Kamilem Żonglerem, spotkanie ze strażakami OSP Stepnica,

I BLOK – opowieści o ziołach i ich zastosowaniu, eksperymenty z ziołami, tworzenie aromatycznych olejów oraz prostych kosmetyków ziołowych.

I BLOK –  wycieczka do portu  przeładunkowego w Stepnicy, zwiedzanie terenu Portu, zwiedzanie barki lub pchacza.

I BLOK – co nasze wybrzeże ma wspólnego z litewskim wybrzeżem. Warsztaty tematyczne inspirowane podróżami na Litwę w projekcie CICPA .

I BLOK – Warsztaty walentynkowe inspirowane naturą.

13:00 – 14:00

Zajęcia kulinarne i wspólny posiłek

Zajęcia kulinarne i wspólny posiłek

Zajęcia kulinarne i wspólny posiłek

Zajęcia kulinarne i wspólny posiłek

Zajęcia kulinarne i wspólny posiłek

14:00 – 14:30

II BLOK Zabawy i inne atrakcje relaksacyjne dla dzieci.

II BLOK Zabawy i inne atrakcje relaksacyjne dla dzieci.

II BLOK Zabawy i inne atrakcje relaksacyjne dla dzieci

II BLOK Zabawy i inne atrakcje relaksacyjne dla dzieci

II BLOK Zabawy i inne atrakcje relaksacyjne dla dzieci

14:30 – 14:45

Przerwa na przekąskę

Przerwa na przekąskę

Przerwa na przekąskę

Przerwa na przekąskę

Przerwa na przekąskę

14:45 – 15:45

     III BLOK – zajęcia rękodzielnicze inspirowane naturą.

     III BLOK – zajęcia rękodzielnicze inspirowane naturą.

III BLOK – zajęcia rękodzielnicze inspirowane naturą.

III BLOK – zajęcia rękodzielnicze inspirowane naturą.

III BLOK – zajęcia rękodzielnicze inspirowane naturą.

 

Godzina

Poniedziałek   17.02.20

Wtorek   18.02.20.

Środa   19.02.20

Czwartek   20.02.20

Piątek   21.02.20

10:00 – 13:00

I BLOK – warsztaty miodowe, wycieczka w teren, zbieranie  naturalnych   materiałów do tworzenia świec.

I BLOK – Przygotowanie świec i mydełek z dodatkami z natury.

I BLOK – warsztaty survivalowe, zdobywanie odznaczeń skautów

I BLOK – warsztaty dotyczące  folkoru  polsko-litewskich wybrzeży

I BLOK – warsztaty „leśne ludki”

13:00 – 14:00

Zajęcia kulinarne i wspólny posiłek

Zajęcia kulinarne i wspólny posiłek

Zajęcia kulinarne i wspólny posiłek

Zajęcia kulinarne i wspólny posiłek

Zajęcia kulinarne i wspólny posiłek

14:00 – 14:30

II BLOK Zabawy i inne atrakcje relaksacyjne dla dzieci

II BLOK Zabawy i inne atrakcje relaksacyjne dla dzieci

II BLOK Zabawy i inne atrakcje relaksacyjne dla dzieci

II BLOK Zabawy i atrakcje relaksacyjne dla dzieci

II BLOK Zabawy i atrakcje relaksacyjne dla dzieci

14:30 – 14:45

Przerwa na przekąskę

Przerwa na przekąskę

Przerwa na przekąskę

Przerwa na przekąskę

Przerwa na przekąskę

14:45 -15:45

----------------------------------

II BLOK – warsztaty rękodzielnicze inspirowane naturą

II BLOK – ognisko  i  konkurs  skauta  i wręczanie  odznak

II BLOK – przygotowanie strojów folklorystycznych i przymiarki .

II BLOK –  Zabawa  z tańcami „leśnych ludków”.