Sportowy Turniej Miast i Gmin w tym roku od 14 do 20 września

aktualizacja: 2020-09-11 08:43:45

baner STMiG 2020Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich od ponad dwudziestu lat organizuje kolejne ogólnopolskie edycje Sportowego Turnieju Miast i Gmin, przez ostatnie jedenaście lat rozgrywane w rozszerzonej formie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. W bieżącym roku, mając na uwadze ogłoszony na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, a także wprowadzone w związku z tym okresowe ograniczenia w zakresie prowadzenia działalności sportowej i organizacji imprez sportowych, Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich postanowiła zmienić tradycyjny termin rozgrywania Turnieju. 

Na terenie Gminy Stepnica Turniej odbędzie się pomiędzy 14 a 20 września 2020 r. KALENDARZ IMPREZ 

Gmina Stepnica od kilku lat bierze udział w Turnieju. Dzięki aktywności naszych mieszkańców i organizacji sportowych zajmujemy czołowe miejsca, które wyróżniane są nagrodami finansowymi przeznaczanymi na zakup sprzętu sportowego.

Liczymy, że również w tym roku Gmina Stepnica dzięki licznemu uczestnictwu w imprezach sportowych zajmie czołowe miejsce w Turnieju.