Czy Doker oprócz nowego imienia dostanie nową rodzinę?

aktualizacja: 2021-05-12 12:26:03

Joker pies do adpocji. Pamiętacie mnie jeszcze ? Nazywam się Doker,  a właściwie to już Joker, bo tak wołają na  mnie w nowym schronisku, w którym się obecnie znajduję. Moja smutna historia  zaczęła się 5 stycznia 2017 r. gdy błąkałem się po ulicach Stepniczki. Przez kilka dni się zajął się mną sympatyczny Pan, następnie zostałem przewieziony do gminnego kojca a potem... no właśnie co potem? … przez 4 długie lata przebywałem w  schronisku w Białogardzie teraz w Sosnowicach.  Przez ten czas nie znalazł się ani mój Pan,  ani nikt inny kto by mnie przygarnął, a ja mimo że nie jestem rasowy mam tyle do zaoferowania: moją wielką psią miłość i wierność.  Proszę Cię zaopiekuj się mną !” 

Doker/Joker  został znaleziony 4 lata temu w miejscowości Stepniczka. Nie wiadomo jak tam trafił, czy został porzucony czy w efekcie huków i strzałów sylwestrowych zabłąkał się gdzieś z daleka. Byliśmy przekonani, że szybko znajdzie nowy dom, jednak się nie udało. W związku z tym apelujemy do Państwa, do ludzi o wielkich sercach o nowy dom dla Jokera/ Dokera. Piesek jest w typie owczarka,  ma  bardzo dobre usposobienie jest przyjazny. Według opiekunów z nowego schroniska nadaje się do rodziny z dziećmi. Więcej na jego temat można przeczytać na stronie schroniska  link do strony z Jokerem

Procedura adopcji dostępna na stronie schroniska link do procedury.

Jako gmina gwarantujmy zwolnienie z opłaty od posiadania psa, a ponadto  zapas suchej karmy o wartości 500 zł lub niezbędne wyposażenie do utrzymania psa np. nową budę, obrożę i smycz!

Osoby zainteresowane podjęciem adopcji zapraszam do kontaktu pod nr tel. 91 41 88 521 w. 16 lub 502 046 647.