KAPCERKOWY KIERMASZ

aktualizacja: 2021-06-13 21:05:33

plakat Trudno pogodzić się z tym, że malutkie dzieci na starcie swojego życia napotykają na tak wielkie problemy zdrowotne jak choroba SMA 1 - rdzeniowy zanik mięśni. Kacperek Gorzelańczyk jest jednym z takich dzieci.

Poruszeni chorobą Kacperka postanowiliśmy wesprzeć Jego Rodziców w trudnej walce o zdrowie synka. Po rozmowie z opiekunką SU w Szkole Podstawowej w Racimierzu, Ewa Kwiatkowską i  ustaleniach z Monika Jagodzińską, przewodniczącą Rady Rodziców, byłam przekonana, że akcja pomocowa na pewno się uda.

 

W niedzielę 30 maja o godzinie 11.00, wspólnymi siłami, zorganizowaliśmy Kacperkowy kiermasz, na którym można było kupić różne ciasta i sałatkę jarzynową. Na trzech stoiskach: koło sklepów ABC w  Żarnowie i Łące oraz przed kościołem, wszystkie produkty „rozeszły się” jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Zebraliśmy kwotę 1932,03 zł., którą wkrótce przekażemy rodzicom Kacperka.

Aby wszystko, co zaplanowaliśmy, udało się jak najlepiej, współpracowało wiele osób. Pragnę wyrazić podziękowania następującym osobom:

 ANDRZELACHAJ JUSTYNA, BIESIADA TERESA, BOBROWSKA WANDA, BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA, DZIADEK ANNA, GARBACIAK ALICJA, GRYGO ROKSANA, JAGODZIŃSKA MONIKA KOWALEWSKA MONIKA, KRUPA BEATA, KWIATKOWSKA EWA , KWIECIEŃ MILENA, ŁAWICKI RYSZARD, MURAŃSKA JOLANTA, MALEC JADWIGA, MALINOWSKA EWA, MAZUR ELZBIETA, NOWAK JOANNA, PARADZIŃSKA-ŁUZNA IZABELA, PIOTROWSKA MAŁGORZATA, RADZIK KATARZYNA, SOBKÓW AGATA, SOBÓL EWA, SOŁTYSIAK KATARZYNA, WARCHAŁOWSKA KATARZYNA, SZCZEPANOWICZ MAŁGORZATA, WASZKIEWICZ  JOANNA, WILK ANNA, ZDZIESZYŃSKA ILONA 

liczenie pieniędzy

Magdalena Ławicka
Dyrektor SP w Racimierzu