Ahoj Żeglarze

aktualizacja: 2021-10-07 12:29:45

plakat Regaty Mamy już pierwsze zgłoszenia do X Regat Stepnica. Kapitan s/y Black Caravela Tomasz Odzioba oraz Zbigniew Beltrani na jachcie Maxi-2  są zwarci i gotowi i mają ochotę wygrać Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica. Oczywiście będziemy  im dopingować, ale kciuki będziemy trzymać za wszystkich startujących w regatach.  Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się do regat. Z ważnych informacji informujemy, że w ramach Regat Stepnica została wprowadzona dodatkowa grupa ze współczynnikiem ORC.

Zgłoszenia prosimy dokonywać przez wypełnienie zgłoszenia znajdującego się poniżej i przesłaniu go wraz z kopią dokumentów: polisy ubezpieczeniowej i świadectwa pomiarowego w jednym pliku pdf. z nazwą jachtu do godz. 15.00 dnia 9 lipca na adres:  sekretarz@stepnica.pl  

Zapewniamy, że będzie się działo zarówno na wodzie jak i lądzie, ponieważ Nasze Jubileuszowe X Regaty wpisane są w obchody Dni Stepnicy, a te obchodzone są pod hasłem „Zarzuć kotwicę poznaj Stepnicę” będą więc stepnickie połowy i patelnia plenerowa   z zupą rybną, strefa relaksu z atrakcjami sportów wodnych i wyspą pod palmami oraz wiele innych atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie zespół  Sound'n'Grace  a także  Gabriel  Fleszar.

Zgłoszenie         Zawiadomienie           Instrukcja