11 listopada Dzień Niepodległości w Gminie Stepnica

aktualizacja: 2021-11-14 21:23:59

flaga Polski z napisem 11 listopada

11 listopada w  kościele parafialnym im. Św. Jacka Odrowąża  w Stepnicy o godz. 11.30 odbędzie się uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny, na którą serdecznie zapraszamy.

Niestety ze względu  na przypadki zachorowań na  COVID-19 odwołana została  Wieczornica  organizowana przez uczniów i kadrę pedagogiczną Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy. Wieczornica w wersji elektronicznej zostanie w niedługim czasie nagrana i udostępniona na stronie szkoły oraz gminy.

Wszystkich mieszkańców gminy zachęcamy  do włączenia się w świętowanie 11 listopada we własnych domach chociażby poprzez wywieszenie w tym dniu flagi państwowej.

Korzystając z okazji składam wszystkim mieszkańcom naszej gminy serdeczne życzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległość Polski. Życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia, sukcesów i aby dla każdego z nas wolna Polska była miejscem szczególnym, dla którego warto żyć i pracować.

Szczególne życzenia przekazuję dla Kombatantów. Życzę Wam, aby w Waszym życiu nie było trudów, żebyście byli doceniani przez innych.

 

                                                                                Andrzej Wyganowski

                                                                      Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica