Charytatywny bieg z psami – VI Sosnowicki Rajd na 6 Łapach

aktualizacja: 2022-10-10 10:24:22

Bieg z psami przedstawiciealmi gminy StepnicaW niedzielę 25 września 2022 r. przedstawiciele Gminy Stepnica wzięli udział w charytatywnym biegu z pieskami, zorganizowanym przez  schronisko w Sosnowicach. W ramach zawartego porozumienia  schronisko od  2021 r. przyjmuje bezdomne  psy z terenu naszej Gminy.

 Pan Andrzej Weres Komendant Straży Miejskiej oraz Pani Monika Kotomska podinspektor ds. gospodarki komunalnej przebiegli dystans 5 km, leśnymi drogami w towarzystwie piesków a wśród nich Jokera. Pieska który przebywa w  schroniskach od kilku lat, a trafił do Sosnowic z terenu naszej gminy. Joker był bardzo zadowolony z biegu i  z uwagi jaką tego dnia otrzymał, a może znów warto przypomnieć historię tego pieska ? Może Joker pomimo swojego dojrzałego wieku doczeka się kochającego domu? Historia tego pieska znajduje się na stronie gminy : https://stepnica.pl/aktualnosci/pokaz/4887

Rajd na 6 łapach to wspaniała inicjatywa. Na stronie schroniska pięknie podsumowano imprezę: „Było kolorowo, wesoło, a momentami bardzo wzruszająco. Schronisko to symbol samotności ale wczoraj przez obecność tych wszystkich osób wiemy, że jesteście z nami i nas wspieracie”.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.5496796563770731&type=3

 

 

Galeria zdjęć