Konkurs fotograficzny - Przyroda Pomorza Zachodniego w obiektywach młodzieży

aktualizacja: 2024-07-10 07:57:01

konkurs foto Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza konkurs fotograficzny „Przyroda Pomorza Zachodniego w obiektywach młodzieży”. Celem konkursu jest przedstawienie najpiękniejszych i najbardziej wartościowych 𝘄𝗲𝗱ł𝘂𝗴 𝗺ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗲𝘇̇𝘆 atrakcji przyrodniczych województwa zachodniopomorskiego. Co Was urzeka, co doceniacie, co Wam się podoba w zachodniopomorskiej przyrodzie?

Do wygrania nagrody o wartości 500 zł, 300 zł i 200 zł !

Zdjęcie konkursowe musi być wykonane w terminie 1 czerwca 2024 – 31 sierpnia 2024.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która w momencie wykonania zdjęcia miała ukończone co najmniej 13 lat oraz maksymalnie 30 lat i jest lub była na terenie województwa zachodniopomorskiego pomiędzy 1 czerwca 2024 roku a 31 sierpnia 2024 roku.

Zdjęcie może przedstawiać dowolne walory przyrodnicze województwa zachodniopomorskiego. Przedmiotem zdjęcia musi być natura. Do wygrania będą 3 nagrody związane z fotografią i przyrodą Pomorza Zachodniego o łącznej wartości tysiąca złotych!

Wykonane zdjęcie należy przesłać przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://formularze.sdsm.szczecin.pl/przyroda-pomorza-zachodniego-w-obiektywach-mlodziezy/ do dnia 31 sierpnia 2024 r. do godziny 23:59

Na stronie Sekretariatu ds. Młodzieży znajdziecie Państwo więcej informacji o konkursie – z poniższej strony można też pobrać Regulamin konkursu:

https://www.mlodziez.wzp.pl/konkurs-fotograficzny-przyroda-pomorza-zachodniego-w-obiektywach-mlodziezy/