Drogie Dzieci!
Z okazji Dnia Dziecka składam Wam najserdeczniejsze życzenia – wielu powodów do uśmiechu, radości każdego dnia oraz spełnienia najskrytszych marzeń.
Niech Wasze dzieciństwo będzie pełne szczęścia, beztroskiej zabawy, ciekawych przygód i prawdziwych przyjaźni. Życzę Wam odwagi w odkrywaniu świata, rozwijaniu swoich pasji i talentów oraz wiary we własne możliwości.
Wszystkim Dzieciom życzę zdrowia, sukcesów oraz niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.
Andrzej Wyganowski
Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica







































