Sprawozdanie z Turnieju o Puchar Komendanta Policji w Goleniowie

aktualizacja: 2016-02-17 08:12:09

drużyna SP Racimierz W dniu 11 lutego 2016, odbył się halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Policji w Goleniowie szkół podstawowych. W  turnieju wzięło udział 18 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Racimierzu trafiła do grupy 1, razem z drużynami Komix  Komarowo, Stepnica Dziewczyny, Energetyk 4 Gryfino, Narybek Osina. Uczniowie z SP w Racimierzu wygrali wszystkie mecze w swojej grupie. W  ćwierćfinale pokonali SP3 Goleniów, w półfinale zespół z Klinisk, a w finale, niestety, przegrali 1:0 z FC Ina Goleniów i ostatecznie zajęli 2 miejsce. Najlepszym strzelcem turnieju został Hubert Mistygacz z SP w Racimierzu, który strzelił 7 bramek. Poza Hubertem, szkołę reprezentowali: Filip Węcławek, Marcel Węcławek, Hubert Mistygacz, Jakub Mistygacz, Grzegorz Kowalewski, Fabian Górny, Piotr Mikraszewicz, Oskar Olek, Michał Dopadło. W nagrodę drużyna otrzymała puchar i dyplom, a zawodnicy upominki rzeczowe.

Opiekun zespołu: Bogusław Nowak