Aktualności

Rozgrywki III i IV ligi tenisa stołowego

dodano: 2015-10-16 19:23:16

Logo - tenis stołowyDnia 17 października, w hali widowiskowo-sportowej w Stepnicy odbędą się mecze tenisa stołowego o mistrzostwo III i IV ligi.

godz. 10:00

• III liga: I UKS Zalew Stepnica - LUKS Gryfice
  • IV liga: II UKS Zalew Stepnica - UKS Technik Smolnica

UKS Zalew w III lidze tenisa stołowego

dodano: 2015-09-25 19:47:56

Drużyna UKS Zalew. Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.Rozpoczyna się nowy sezon tenisistów stołowych Zalewu Stepnica. Młodzi zawodnicy we wrześniu rozpoczynają Wojewódzkie Turnieje Kwalifikacyjne w poszczególnych kategoriach wiekowych a w październiku ruszają rozgrywki ligowe, w których wystartują dwie drużyny. Pierwsza w III lidze, druga w IV lidze. Poprzedni sezon - 2014/15, był bardzo udany. Świetnie w rozgrywkach IV ligi zaprezentowali się zawodnicy pierwszej drużyny UKS Zalew Stepnica, którzy zwyciężyli w rozgrywkach IV ligi i uzyskali awans do III ligi. Jest to ogromny sukces, zważywszy, że nasza drużyna jest najmłodsza w całej lidze (średnia wieku – 15,5 lat).

VIII Nocny Turniej Tenisa Stołowego

dodano: 2015-08-18 23:40:30

Logo tenisa stołowego Miłośników dobrej zabawy i popularnego ping ponga, serdecznie zapraszamy na VIII Nocny Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się dnia 21 sierpnia 2015r (piątek), o godzinie 22’00, w Hali sportowo - widowiskowej w Stepnicy.

Sukcesy tenisistów Zalewu

dodano: 2015-06-27 22:02:41

Tenisiści stołowi drużuny UKS Zalew.Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia. Tenisiści stołowi Zalewu Stepnica zakończyli sezon. Był to bardzo dobry rok. Nasi zawodnicy dominowali w województwie w kategorii kadetów, ale odnosili też świetne wyniki w innych kategoriach. Zawodnicy Zalewu zostali Drużynowymi Mistrzami Województwa w kategorii kadetów (Saładajczyk Oskar, Kosiński Dawid, Blatkiewicz Bartosz), pokonując po 3:0 zespoły: ATS Stargard, KTS Koszalin i w finale 3:0 UKS TEAM Tenis 2001 Białogard. Nasza drużyna świetnie zaprezentowała się też na Drużynowych Mistrzostwach Polski w Krośnie, gdzie zajęła 9 miejsce (pokonała 3:2 MTS Kwidzyn, 3:1 UKS Sokolik Niemodlin i przegrała 1:3 z późniejszymi Mistrzami Polski UKS Dojlidy Białystok).

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Stepnicy

dodano: 2015-04-25 07:51:54

Logo tenisa stołowegoW niedzielę 26 kwietnia w Hali widowiskowo - sportowej w Stepnicy odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Województwa młodzików i kadetów, oraz Indywidualne Mistrzostwa Województwa skrzatów. W turnieju tym wystąpi nasza drużyna kadetów (Saładajczyk, Kosiński, Blatkiewicz), oraz grupa najmłodszych talentów z gminy Stepnica w kategorii skrzatów (rocznik 2006 i mł.)

Serdecznie zapraszamy do kibicowania :)

Gimnazjum Stepnica Mistrzem Województwa

dodano: 2015-04-22 15:30:48

Drużyna UKS Zalew. Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.W rozegranych w Międzyzdrojach finałach Wojewódzkiej Gimnazjady w tenisie stołowym, bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z Gimnazjum w Stepnicy. W zawodach wystartowało 8 najlepszych drużyn szkolnych, wyłonionych poprzez eliminacje gminne, powiatowe i Mistrzostwa Regionu. Nasza drużyna w składzie Saładajczyk Oskar, Kosiński Dawid, Blatkiewicz Bartosz pokonała kolejno 3:0 Gimnazjum Pełczyce, 3:0 Gimnazjum Chojna i w finale 3:0 Gimnazjum nr 1 Białogard i zdobyła 1 miejsce w województwie.

Wokół tenisowych stołów

dodano: 2015-04-22 15:21:37

Logo tenisa stołowegoBardzo dobrze w tegorocznych rozgrywkach spisują się młodzi tenisiści stołowi UKS Zalew Stepnica. W rozegranych w Międzyzdrojach Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w kategoriach młodzieżowych nasi zawodnicy zdobyli 9 medali. W mistrzostwach rewelacyjnie zaprezentowali się Dawid Kosiński, który zdobył 2 złote i 1 srebrny medal, oraz Oskar Saładajczyk, który wywalczył 2 złote i 1 brązowy medal.