Hala Widowiskowo - Sportowa

aktualizacja: 2016-11-17 12:02:43

Wizualizacja haliTo nowoczesny  obiekt, który daje możliwość   rekreacyjnego spędzenia czasu  wolnego, organizacji imprez i obozów sportowych. Pełnowymiarowe boisko umożliwia  rozgrywanie spotkań towarzyskich, mistrzowskich oraz prowadzenie zajęć treningowych:  w piłce siatkowej, piłce koszykowej, piłce nożnej, piłce ręcznej, tenisie ziemnym.

Dzięki specjalnej kurtynie możliwe jest jednoczesne korzystanie z sali przez trzy grupy. Hala wyposażona jest w elektroniczną tablicę wyników. Dla widowni przeznaczona jest trybuna stała na 166 miejsc.  

 Przy hali znajdują się  szatnie z  natryskami, toalety, magazyn sprzętu, pokój instruktorski z zapleczem. Kompleks przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Korzystającym z hali udostępniany jest sprzęt sportowy.

Doskonałym uzupełnieniem oferty hali jest wyposażona  w atestowany sprzęt – siłownia oraz  sala fitness. Na siłowni znajduje się 8 stanowisk do wykonywania różnorodnych ćwiczeń zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Na sali fitness do dyspozycji ćwiczących są piłki gimnastyczne, hantle, materace oraz sprzęt muzyczny.     

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek - piątek od godz. 8.00 do  21.00
  • w soboty i niedziele od godz. 10.00 do 18.00
  • Istnieje możliwość wynajęcia hali poza  ustalonymi godzinami.

Dane techniczne:

  • Powierzchnia - 1030,34 m²
  • pole do gry -  20 m x 40 m
  •  pojemność trybun - 166

Kontakt

Kontakt w sprawie wynajmu: 502 440 944 

w sprawie umów terminowych Tel. 91 418 85 21 w. 15 lub  e-mail: hala@stepnica.pl

Przy umowach długoterminowych istnieje możliwość negocjacji ceny.  W przypadku  obozów sportowych oferujemy pomoc w organizacji noclegu oraz żywienia.   

Grafik wynajmu (DOC, 38KB)

Regulamin korzystania z hali (DOC, 39KB)

Regulamin siłowni (DOC, 30KB)

Regulamin sali fitness (DOC, 27KB)

Cennik (DOC, 18KB)

Galeria zdjęć