Spotkanie przedsiębiorców z przedstawicielem KSSSE

aktualizacja: 2019-04-23 09:37:19

logo Kostrzyńsko-Słubickiej specjalnej strefy Ekonomicznej.

W dniu 12 kwietnia w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Stepnica odbyło się spotkanie przedsiębiorców z terenu Gminy Stepnica z Panem Maciejem Borowskim przedstawicielem Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, który przedstawił informacje o zmianach ustawy o wspieraniu nowych inwestycji, wskutek których cała Polska stała się specjalną strefą ekonomiczną. Pan Borowski zaprezentował zasady funkcjonowania Strefy, współpracy ze Strefą, formy uzyskania pomocy (ulg w podatkach CIT/PIT). Podkreślił on także, że wprowadzone regulacje stwarzają mikro- małym i średnim przedsiębiorcom lepsze i bardziej dostępne warunki rozwoju.

Spotkanie stało się okazją do dyskusji. Przedsiębiorcy mogli u źródła uzyskać informacje o możliwościach wsparcia dla podejmowanych przez nich inwestycji.

Dziękujemy przedstawicielowi K-S SSE S.A. oraz przybyłym na spotkanie przedsiębiorcom za zainteresowanie oraz poświęcony czas. Mamy nadzieję, że zainicjowane spotkanie zaowocuje dalszą, trwałą współpracą środowiska lokalnego biznesu ze Strefą .