Relacja z zawodów wędkarskich w dniu 18.07.2021 r.

aktualizacja: 2021-07-26 11:43:21

wędkarzW dniu 18.07.2021 r. na Kanale Czarnocińskim w Czarnocinie odbyły się kolejne zawody wędkarskie tym razem o puchar im Stanisława Nawrota. Po raz kolejny dopisała frekwencja i pogoda. W zawodach udział wzięło  47 wędkarzy z całego regionu. Zawody rozpoczęły o godzinie 6.00 losowaniem stanowisk. Wszyscy uczestnicy imprezy poinformowani zostali o tym że uczestniczą w projekcie pn. „Organizacja imprez plenerowych na terenie Gminy Stepnica – Stepnickie Połowy II”,  która współfinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”. Właściwe zawody rozpoczęły się o godzinie 7.00. Po trzygodzinnych połowach najlepszym zawodnikiem i zdobywcą pucharu został  Robert Przęczek z Golczewa, drugie miejsce zajął Janowski Mirosław z Wolina,, a trzeci był Cyrta Andrzej  ze Stepnicy.

Po zważeniu wszystkie złowione w czasie zawodów ryby zostały wypuszczone  do Kanału Czarnocińskiego.. 

Wszyscy uczestnicy zawodów zostali nagrodzeni drobnymi upominkami ufundowanymi przez Gminę Stepnica. Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na obiad.

Zawody wędkarskie zostały zrealizowane w ramach projektu „Organizacja imprez plenerowych na terenie Gminy Stepnica – Stepnickie Połowy II”

Operacja współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”

logo

 

Galeria zdjęć