Aktualności

Wyjazd studyjny

dodano: 2014-11-14 11:44:25

WYKONAWCA PROJEKTU BUDOWA LINII 220 kV GLINKI-RECŁAW ZAPRASZA  MIESZKAŃCÓW GMINY STEPNICA NA WYJAZD STUDYJNY DOTYCZĄCY ODDZIAŁYWANIA LINII ELEKTROENERGETYCZNYCH

Miejsce: okolice gminy Kobylanka Czas trwania: ok. 4 godz.

Data: 25 listopada 2014 (wt)

Godzina wyjazdu: 12.00
Zgłoszenia przyjmowane są do 20. listopada 2014 mailowo: agnieszka.lubaska@aldesa.pl lub telefonicznie pod numerem: 91 812 13 66

Koszty wyjazdu pokrywa Inwestor. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowy płan wyjazdu znajduje się na stronie inwestycji www.glinki-redaw.pl

czytaj więcej » Wyjazd studyjny

"Po pierwsze drugie śniadanie"

dodano: 2014-11-14 09:20:04

Dzieci prezentujące plakat akcji. Link prowadzi do powiększonej wersji.We wrześniu Szkoła Podstawowa  im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy na czele z Panią Anną Bochniarz- Mutkowską i klasą VI A, postanowiła przyłączyć się do konkursu organizowanego przez markę Kubuś. Konkurs kierowany był do szkól podstawowych i polegał na zilustrowaniu jednego z haseł Manifestu Drugiego Śniadania. Manifesty dostępne były na stronie www Kubusia. Ten, który najbardziej przypadł nam do gustu brzmiał: " Drugie śniadanie, nigdy nie jest nudne". Dzięki zaangażowaniu uczniów klasy VI A, udało się nam w czasie stworzyć manifest i dodac go do aplikacji konkursowej. Nasza praca uplasowała się jako 94 w kolejności, ze 150 które mogły wygrać super śniadaniówki dla całej szkoły, a więc uczniów klas I- III jak i IV- VI. Pojemniki sniadaniowe w kształcie truskawek w zeszłym tygodniu dotarły do szkoły i znalazły nowych właścicieli. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak ciekawej akcji, dzieki której uszczęśliwiony został każdy uczeń. Nasze przerwy śniadaniowe odbywające się zawsze po drugiej lekcji, nabrały nowego blasku i tym chętniej sięgamy po zdrowe i odżywcze smakołyki, które skrywają nasze nowe pojemniki. 

Anna Bochniarz- Mutkowska

czytaj więcej » "Po pierwsze drugie śniadanie"

ZAKUP WYPOSAŻENIA

dodano: 2014-11-12 13:22:54

Podpisanie umowy przez Marszałka i Dyrektor GOK w Stepnicy. Link prowadzi do powiększonej wersji.7 listopada br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie Marszałka Województwa Olgierda Geblewicza z przedstawicielami władz oraz instytucji z gmin powiatu goleniowskiego celem podpisania umów na przyznanie pomocy w zakresie Małych Projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju.

czytaj więcej » ZAKUP WYPOSAŻENIA

Bezpieczna droga do przedszkola

dodano: 2014-11-10 09:16:26

Dzieci na spacerze w kamizelkach odblaskowych. Link prowadzi do powiększonej wersji.W czwartek 6.października  w przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji  z Goleniowa  i Posterunku Policji ze Stepnicy w ramach akcji „Bezpieczna droga  do przedszkola”. Dzieci dowiedziały się o tym, w jaki sposób bezpiecznie przyjść do przedszkola. Poznały zasady bezpiecznego poruszania się po jezdni. Policjanci opowiadali przedszkolakom o konieczności jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami. Przypominali również o korzyści noszenia ubrań oznaczonych odblaskami. Z pomocą Pana Policjanta przedszkolaki przechodziły po „zebrze” rozpoznając sygnalizację świetlną i utrwalając poznane w przedszkolu zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

Dziękujemy funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji z Goleniowa i Posterunku Policji ze Stepnicy za współpracę.

Grono Pedagogiczne

czytaj więcej » Bezpieczna droga do przedszkola

Mistrzynie i mistrzowie powiatu goleniowskiego

dodano: 2014-11-07 23:14:25

MIstrzowska drużyna dziewcząt. Link prowadzi do powiększonej wersji.W ostatnim tygodniu października gimnazjalistki i gimnazjaliści z Gimnazjum im. Dywizjonu 303 w Stepnicy wzięli udział w Półfinałach Mistrzostw Powiatu goleniowskiego w piłce nożnej w ramach Gimnazjady.

 

czytaj więcej » Mistrzynie i mistrzowie powiatu goleniowskiego

Oferta pracy

dodano: 2014-11-06 21:37:42

Agencja Pracy Tymczasowej PERSONEL PARTNER Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osób do pracy na stanowiska produkcyjne na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na podany numer telefonu.

091 88 51 500 lub 790 500 392

Lub przesłanie CV na adres:

m.nastarowski@personelpartner.pl

czytaj więcej » Oferta pracy

Marsz z kijami

dodano: 2014-11-06 21:26:17

Dzieci podczas marszu z kijkami. Link prowadzi do powiększonej wersji.W dniu 25.10.2014 r. w Stepnicy Stepnickie Stowarzyszenie TKKF zorganizowało kolejne zawody „Marsz z kijami”. Dyscyplinę tę rozpropagowała mistrzyni Polski w swojej kategorii wiekowej pani Renata Lubośna. Promując zdrowy styl życia, który jest hasłem przewodnim TKKF w Stepnicy już od najmłodszych lat wdrażamy młodzież do „chodzenia z kijami”, dlatego też licznie przybyli oni na te zawody. Nie zabrakło także mieszkańców Stepnicy, wśród których Nordic Walking jest coraz bardziej popularny. Zdjęcia przedstawiają naukę marszu w klasach V- tych. Dobrze jest zacząć zdrowy styl życia od najmłodszych lat.

czytaj więcej » Marsz z kijami