Aktualności

Zaproszenie na spotkanie

dodano: 2018-06-22 10:48:52

Zapraszamy na spotkanie z uczestniczkami Onkorejsu

w dniu 26 czerwca 2018 r. o godz. 16:00

Harcówka przy Gminnym Domu Kultury w Stepnicy

czytaj więcej » Zaproszenie na spotkanie

Zostań Honorowym Dawcą Krwi ! - Przypomnienie

dodano: 2018-06-22 10:23:08

Czekamy na Ciebie dnia 24 czerwca 2018 r.  NIEDZIELA w godz. 10.00 do 14.00 przy Dworcu PKS w Stepnicy.

Oddawanie krwi nie boli, jest bezpieczne, nie grozi zarażeniem, nie uzależnia.
Pamiętaj ! Zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.

Wystarczy chcieć! Nie musisz znać swojej grupy krwi. Wystarczy, że w tym dniu zjesz niskotłuszczowy posiłek, wypijesz większą ilość wody i tuż przed oddaniem powstrzymasz się od palenia papierosów.

Łączy nas krew, która ratuje życie!

Zostań dawcą

czytaj więcej » Zostań Honorowym Dawcą Krwi ! - Przypomnienie

Żegnaj Przedszkole...

dodano: 2018-06-22 08:30:55

Żegnaj przedszkole.

21 czerwca pożegnali się z nami Absolwenci grup „ Muchomorki” i „Jeżyki”. Uroczystości towarzyszyli zaproszeni goście: Pan Andrzej Wyganowski – Burmistrz Miasta i Gminy, Pani Stanisława Rzymczyk – Zastępca Burmistrza, Pani Mirosława Nowak – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury wraz z pracownikami Panią Małgorzatą Nicpoń – Mutkowską i Panem Michałem Krzywaźnią, oraz Dyrektorzy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego: Pani Jolanta Jędrzejewska, Pani Emilia Chlebcewicz – Piznal i Pan Andrzej Wyziński. Dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały wzruszający program artystyczny, którym pożegnali się przedszkolem. Dużo ciepłych słów skierowano w kierunku personelu przedszkola. Łezka się w oku zakręciła. Po wakacyjnej piosence, dzieci zakończyły występ amerykańskim tańcem, za które zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Wszystkim uczestniczącym w uroczystości dziękujemy za przybycie i życzymy ciepłych i bezpiecznych wakacji.

Grono Pedagogiczne

czytaj więcej » Żegnaj Przedszkole...

Podpisanie umowy na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej

dodano: 2018-06-22 08:20:37

W dniu 21 czerwca 2018 r. podpisano umowę w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Gminy Stepnica z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2018 r.

Województwo Zachodniopomorskie reprezentował Olgierd Geblewicz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, natomiast Gminę Stepnica Andrzej Wyganowski Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica. Gmina pomoc finansową otrzymała w formie dotacji celowej na zadanie pn. „Budowa piłkochwytów i trybun na stadionie sportowym w Stepnicy”.

czytaj więcej » Podpisanie umowy na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej

Honorowy Certyfikat Bezpiecznej Szkoły

dodano: 2018-06-21 15:16:04

Od września 2017 r. Szkoła Podstawowa w Stepnicy realizowała program „Bezpieczna Szkoła” w ramach konkursu organizowanego przez Wojewódzką Komendę Policji w Szczecinie.

W wyniku uczestnictwa w/w programie nasza szkoła zdobyła I nagrodę na szczeblu powiatowym i otrzymała Honorowy Certyfikat Bezpiecznej Szkoły w roku szkolnym 2017/2018 za realizację wyjątkowych inicjatyw i działań związanych z profilaktyką i edukacją w obszarze bezpieczeństwa.

Kolejnym etapem konkursu będzie ocena działań naszej szkoły na szczeblu wojewódzkim.

czytaj więcej » Honorowy Certyfikat Bezpiecznej Szkoły

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

dodano: 2018-06-21 14:47:40

KOMUNIKAT MINISTERSTWA CYFRYZACJI

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

czytaj więcej » Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Morza szum...

dodano: 2018-06-21 13:25:24

Morza szum, „ Stepniczan” śpiew, wspomnienia Sybiraków i piękna, słoneczna pogoda. W takiej miłej atmosferze upłynęło poniedziałkowe popołudnie w Rewalu. W tym roku, w dniach 18-22 czerwca Związek Sybiraków obchodził 20 rocznicę Ogólnopolskiego Zjazdu Klubu Pawłodarczaków w Rewalu. W dniu 18 czerwca 2018r., na zaproszenie Prezesa Tadeusza Szumowskiego, zespół „Stepniczanie” wyjechał do Rewala, aby uświetnić uroczystość obchodów tej wyjątkowej społeczności.

czytaj więcej » Morza szum...