Aktualności

Turniej Trzech Rakiet

dodano: 2015-08-21 12:55:45

Plakat Turmieju Trzech Rakiet. Więcej informacji w tekście. 

Miłośników aktywnego wypoczynku, serdecznie zapraszamy do udziału w OTWARTYM TURNIEJU TRZECH RAKIET, który odbędzie się dnia 23 sierpnia 2015r (niedziela) o godz. 14:00 na boisku Orlik w Stepnicy.

czytaj więcej » Turniej Trzech Rakiet

DOŻYNKI GMINNE i TURNIEJ WSI

dodano: 2015-08-19 14:30:50

22 sierpnia ZAPRASZAMY na DOŻYNKI i TURNIEJ WSI -  w tym roku do ŻARNOWA. 

Plakat Dożynki 2015. Więcej informacji w tekście.  Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.

Program

godz. 11:30 – Msza Święta Dziękczynna

  •      Obrzęd dożynkowy
  •      Występ zespołu Stepniczanie
  •      Konkurs na „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy”

czytaj więcej » DOŻYNKI GMINNE i TURNIEJ WSI

Program "Prosument"

dodano: 2015-08-19 09:41:01

Logo ProsumentNarodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił program "Prosument". Termin ten oznacza indywidualnego lub małego, lokalnego wytwórcę, a jednocześnie konsumenta energii zdolnego do oddawania nadwyżek tej energii innym uzytkownikom, w efekcie działania niewielkich instalacji OZE. Program dostępny jest nie tylko dla osób indywidualnych, ale także dla samorządów. Zakłada on finansowe wspieranie na korzystnych warunkach rozwiązań z zakresu mikroinstalacji OZE np.: modułów fotowoltaicznych, pomp ciepła, instalacji do produkcji energii z biomasy, kolektorów słonecznych, małych elektrowni wiatrowych czy mikrokogeneracji.

Cel projektu

Celem projektu "Postaw na Słońce" realizowanego przez Fundację BOŚ jest upowszechnienie wiedzy na temat korzyści środowiskowych i ekonomicznych, jakie daje wykorzystanie OZE. Istotnym elementem projektu są bezpłatne konkursy edukacyjne dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Więcej informacji?

http://www.postawnaslonce.pl

czytaj więcej » Program "Prosument"

VIII Nocny Turniej Tenisa Stołowego

dodano: 2015-08-18 23:40:30

Logo tenisa stołowego Miłośników dobrej zabawy i popularnego ping ponga, serdecznie zapraszamy na VIII Nocny Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się dnia 21 sierpnia 2015r (piątek), o godzinie 22’00, w Hali sportowo - widowiskowej w Stepnicy. 

czytaj więcej » VIII Nocny Turniej Tenisa Stołowego

Zapraszamy na zawody wędkarskie

dodano: 2015-08-18 13:24:56

Logo - wędkarz łowiący rybę. Link prowadzi do powiększonej wersji zdjęcia.W dniu 23 sierpnia br na Kanale Królewskicm w Budzieniu odbędą się Zawody Wędkarskie o Puchar Stanisława Nawrota. Zawody rozpoczną się o godzinie 7.00 przy pompie. Na uczestników czekają  okazałe puchary i nagrody rzeczowe. Organizatorem zawodów jest PZW Koło nr 52 w Stepnicy.

czytaj więcej » Zapraszamy na zawody wędkarskie