Aktualności

Lato w teatrze

dodano: 2015-07-27 14:58:43

Plakat - Lato w Teatrze. Więcej informacji w tekście. Linkt otwiera powiększoną wersję.

LATO W TEATRZE – co to takiego?

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego realizowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego najważniejszym elementem jest konkurs grantowy adresowany do teatrów, samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych – ośrodków, które w okresie letnich wakacji szkolnych chciałyby zorganizować warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, zakończone pokazem spektaklu. 

czytaj więcej » Lato w teatrze

Orlikowy turniej

dodano: 2015-07-26 00:03:26

Logo Orlik 2012W połowie lipca na boisku Orlik przy okazji Dni Stepnicy odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci. Do rozgrywek zgłosiło się 5 zespołów. Przez blisko 2 godziny toczyły się zacięte mecze. Najlepszym zespołem turnieju wygrywając wszystkie mecze i zdobywając 12 punktów okazała się drużyna „No Name” w składzie: B. Blatkiewicz, J. Kiszko, D. Kosiński, M. Bryl, B. Rutkowski, K. Pruciak oraz M. Brzozowski,  drugie miejsce wywalczył zespół „Gagalbanie” zdobywając 9 punktów. 

czytaj więcej » Orlikowy turniej

Rowery oznakowane

dodano: 2015-07-24 11:56:04

Oznakowywanie rowerów przez policję. Link otwiera powiększoną wersję.22 lipca br. Funkcjonariusze Policji z Posterunku w Stepnicy i Komendy Powiatowej z Goleniowa znakowali rowery. Znakowanie polegało na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem („engraverem”) oznaczenia składającego się z liter i cyfr, oraz odnotowania tego na specjalnej karcie zgłoszeniowej, a wszystko to będzie zarejestrowane w Policyjnej bazie danych, co ułatwić ma odszukanie właściciela po odnalezieniu skradzionego roweru. W umówionym miejscu ze swoimi pojazdami zgłosiło się kilkanaście osób. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

Paweł Misiejuk

czytaj więcej » Rowery oznakowane

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

dodano: 2015-07-24 09:35:22

Logo Organizacji PorządowychOgłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej: Treść ogłoszenia (PDF, 204KB)

link do formularza oferty http://bip.stepnica.pl/dokumenty/3282

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert  http://bip.stepnica.pl/dokumenty/5325

czytaj więcej » Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Turniej siatkówki

dodano: 2015-07-22 10:26:50

Plakat turmieju siatkówki. Więcej informacji w tekście.

Sołtys i Rada Solecka wsi Laka zaprasza 26 lipca o godzinie 15:00 na turniej piłki siatkowej dla dorosłych o Puchar Sołtysa.
MIEJSCE ZAWODÓW: BOISKO W ŁĄCE

Zapisy przed turniejem.

ZAPRASZAMY wszystkich miłośników siatkówki.

czytaj więcej » Turniej siatkówki

Uwaga oszuści !

dodano: 2015-07-20 18:01:26

Czapka policyjna i kajdanki

Ostrzegamy, że  kolejna grupa naciągaczy grasuje w internecie. Tym razem oszuści podszywają się pod fikcyjną firmę Lubicz Inkasso i wysyłają maile wzywające do uregulowania zaległej płatności. Zamiast faktury czeka Was rejestracja w płatnym serwisie smsowym.

czytaj więcej » Uwaga oszuści !

Zapraszamy na zawody wędkarskie do Budzienia

dodano: 2015-07-20 13:41:00

Logo - Rybak łowiący rybyW dniu 26 lipca br na Kanale Królewskicm w Budzieniu odbędą się Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica. Zawody rozpoczną się o godzinie 6.30 przy pompie. Na uczestników czekają pamiątkowe medale a dla zwycięzców w kategoriach seniorów i juniorów  okazałe puchary. Organizatorem zawodów jest PZW Koło nr 52 w Stepnicy.

czytaj więcej » Zapraszamy na zawody wędkarskie do Budzienia