Aktualności

Medal Pamiątkowy 95 lecia PZŻ dla Burmistrza

dodano: 2019-05-13 10:41:26

wyróżnienie dla Burmistrza. Link prowadzi do powiekszonej wersji zdjęcia. 11 maja 2019 r. w Trzebieży na ternie odbudowanej przystani żeglarskiej miała miejsce Ogólnopolska Inauguracja Sezonu Żeglarskiego. W trakcie uroczystości Prezes PZŻ Pan Tomasz Chamera w uznaniu za działania na rzecz rozwoju żeglarstwa polskiego wyróżnił grono osób medalem pamiątkowym 95 lecia PZŻ. Wyróżnienie takie za wkład w rozwój żeglarstwa polskiego otrzymał Andrzej Wyganowski Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica.  Serdecznie gratulujemy.

czytaj więcej » Medal Pamiątkowy 95 lecia PZŻ dla Burmistrza

Kurs motorowodny

dodano: 2019-04-04 16:03:05

zagłowki na Zalewie

W Bosmanacie na przystani im. kpt. Roberta Hilgendorfa w Stepnicy lub pod nr tel. 791002691 trwają zapisy na kurs motorowodny na sternika motorowodnego z egzaminem państwowym, który odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia br.

 

czytaj więcej » Kurs motorowodny

VII Regaty Stepnica relacja

dodano: 2018-07-17 13:04:48

zdobywcy pucharu im. kpt. Roberta Hilgendorfa. Link prowadzi do powiększonej wersji zdjęcia.Kto nie był, niech żałuje, bo VII Regaty Stepnica o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica można zaliczyć do naprawdę udanych żeglarskich imprez. W tym roku wystartowało rekordowo 41 jachtów. W poszczególnych grupach kształtowało się to następująco: 6 jachtów  z pomiarem KWR I, 7 z pomiarem KWR II, 11 jachtów w grupie Open I i 12 w OPEN II,  a także 5 samotników.

czytaj więcej » VII Regaty Stepnica relacja

Radiowa Szkoła pod Żaglami zapraszamy do wysłuchania audycji

dodano: 2018-07-07 21:27:02

żaglówki na regatach 2017. link prowadzi do powikszonej wersji zdjęciaW niedzielę 8 lipca po godz. 21.00 w Radio Szczecin zapraszamy do wysłuchania audycji Radiowej Szkoły pod Żaglami. Gospodyni programu Katarzyna Wolnik-Sayna do rozmowy o Regatach Stepnica zaprosiła zaangażowanego w organizację regat Sławka Turniaka.

czytaj więcej » Radiowa Szkoła pod Żaglami zapraszamy do wysłuchania audycji

Regaty Stepnica mamy już pierwsze zgłoszenie

dodano: 2018-06-27 11:45:19

jachty podczas regat w roku 2017. link prowadzi do powiększonej wersji zdjęcia Ahoj Żeglarze i sympatycy żeglarstwa,

mamy już pierwsze zgłoszenie do Regat Stepnica w klasie samotników. Stanisław Lenkiewicz kapitan s/y FUJIMO55 jest zwarty i gotowy i ma ochotę wygrać Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica. Oczywiście bardzo mu dopingujemy i życzymy powodzenia. Trzymać kciuki będziemy za wszystkich startujących w regatach. Dlatego zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy dokonywać przez wypełnienie zgłoszenia znajdującego się poniżej i przesłaniu go wraz z kopią dokumentów: polisy ubezpieczeniowej i świadectwa pomiarowego w jednym pliku pdf. z nazwą jachtu do godz. 15.00 dnia 13. lipca na adres sekretarz@stepnica.pl  sekretarz@stepnica.pl Zgłoszenia przyjmowane będą także w dniu regat do godziny 09:00 na terenie przystani LOK (Kanał Młyński)

Zgłoszenie do Regat Stepnica 2018

Instrukcja

 

czytaj więcej » Regaty Stepnica mamy już pierwsze zgłoszenie

Regaty Stepnica startujemy ze zgłoszeniami

dodano: 2018-06-19 21:24:56

regaty stepnica

Drodzy przyjaciele żeglarze!

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Regatach Stepnica w dniu 14 lipca 2018 roku na akwenie Roztoki Odrzańskiej i Zalewu Szczecińskiego organizowanych wspólnie przez Gminę Stepnica, Klub Żeglarski i Motorowodny LOK Stepnica, Klub Sportów Wodnych ,,Szuwarek’’ Kopice, Jacht Klub "ROZTOKA" i Klub Żeglarzy Samotników. Regaty mają formułę imprezy żeglarskiej ukierunkowanej na integrację środowiskową i czynne uczestnictwo w imprezach związanych z obchodami Dni Stepnicy.

czytaj więcej » Regaty Stepnica startujemy ze zgłoszeniami

Zapraszamy na VII Regaty Stepnica

dodano: 2018-05-24 09:00:38

zdjęcie przedstawia żaglówki podczas regat 2017. link prowadzi do powiększonej wersji zdjecia.

W dniach 13-15 lipca 2018 roku podczas Dni Stepnicy, odbędą się VII Regaty Stepnica, na które serdecznie zapraszamy żeglarzy i sympatyków żeglarstwa, a także smakoszy dobrej kuchni z rybą w roli głównej, ponieważ w tym roku również nie zabraknie smaków zalewu i potraw z patelni plenerowej w ramach „Stepnickich Połowów”. Dla melomanów oczywiście Jazz Piknik i koncert gwiazdy wieczoru - Chłopców z Placu Broni.

Regaty odbędą się oczywiście w sobotę 14. lipca, ale zapraszamy już w piątek, aby móc się przekonać czy można połączyć kwiaty z żaglami? 13. lipca na Przystani im. Kapitana Roberta Hilgendorfa w Stepnicy Festiwal kwiatowy, podczas którego powstaną specjalne instalacje kwiatowe.

W trzecim dniu obchodów przewidujemy Sportową Grę Miejską, Plażowy Turniej Szachowy oraz Turniej Piłki Plażowej.

Zapraszamy więc żeglarzy na VII Regaty o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica.

czytaj więcej » Zapraszamy na VII Regaty Stepnica