Aktualności

Z wiatrem i wodą - polsko-niemieckie działania kulturalne

dodano: 2017-07-16 22:38:40

Plakat informujący o imprezie. Link prowadzi do powiększonej wersji.27-29 lipca – Polsko-niemieckie warsztaty budowy wiatraków dla dzieci i młodzieży
Zgłoszenia w GOK (od 17 lipca) osobiście od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00.
Ilość miejsc ograniczona.
29 lipca 2017
10:00 - REJS STATKIEM ZE SZCZECINA DO STEPNICY
Wyjazd autokarem ze Stepnicy g. 9:00 – dworzec PKS.
Zapisy w GOK osobiście od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00
lub e-mailowo: gok.stepnica@op.pl
Ilość miejsc ograniczona.

- ATRAKCJE ZWIĄZANE Z POWIETRZEM I WODĄ - plaża
(S.U.P., Skimbord, Akademia Windsurfingu)

czytaj więcej » Z wiatrem i wodą - polsko-niemieckie działania kulturalne

Z wiatrem i wodą - podsumowanie regat

dodano: 2017-07-16 22:16:43

Plakat dotyczący imprezy. Link prowadzi do powiększonej wersji zdjęcia28 lipca 2017 zapraszamy do amfiteatru. 

START godzina 18:00

- Podsumowanie etapu Regat Turystycznych

- Koncert zespołu HUBAS

- Muzyka do zabawy i biesiadowania

czytaj więcej » Z wiatrem i wodą - podsumowanie regat

DARMOWE badania profilaktyczne piersi

dodano: 2017-07-14 11:23:57

zaproszenie na badania mammograficzne Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet. Stanowi około 20% wszystkich zachorowań na nowotwory złośliwe u Polek. Występuje częściej po menopauzie. Ryzyko zachorowania wzrasta po 50 roku życia. Obserwacja częstości zachorowań w poszczególnych grupach wiekowych wykazała, że znaczący wzrost zachorowań występował w przedziale wiekowym od 50 do 69 roku życia.

 

czytaj więcej » DARMOWE badania profilaktyczne piersi

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż samochodu pożarniczego

dodano: 2017-07-14 08:13:36

przetarg na sprzedaż samochodu pożarniczego Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż samochodu ciężarowego. Przedmiotem przetargu jest samochód pożarniczy Star 266.

Szczegóły przetargu w ogłoszeniu  

 

czytaj więcej » Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż samochodu pożarniczego

"Bezpieczne Wakacje" - relacja z imprezy

dodano: 2017-07-13 09:10:50

festyn bezpieczne wakacje W ramach obchodów Dni Stepnicy 9 lipca odbył się wakacyjny festyn „Bezpieczne wakacje”. Podczas festynu poruszana była tematyka bezpieczeństwa. Dużą atrakcja były pokazy pożarnicze przeprowadzone prze OSP Stepnica a także pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Leśniczy Leśnictwa Stepnica Pan Paweł Frasunkiewicz przeprowadził pogadankę na temat prawidłowych zachowań w lesie. W tym dniu dla wszystkich przygotowano pieczona kiełbaskę i słodki poczęstunek.

czytaj więcej » "Bezpieczne Wakacje" - relacja z imprezy

Dni Stepnicy - relacja

dodano: 2017-07-11 17:15:59

Na zdjęciu Burmistrz we współpracy z Patelnią Plenerową. Link prowadzi do powiększonej wersji zdjęcia.Dni Stepnicy 2017 to wydarzenia sportowe, rozrywkowe, kulinarne i rekreacyjne. Pogoda sprawiła nam cudowną niespodziankę, więc zrealizowane zostały wszystkie zaplanowane działania. Występujący na scenie uraczyli nas dobrą muzyką – począwszy od Orkiestry Wojskowej Marynarki Wojennej ze Świnoujścia, poprzez koncert Carmel i zespołu Golden Life. Widzowie ciepło przyjęli wszystkich wykonawców, a dobry kontakt z publicznością oraz nasza gościnność i urokliwe miejsca spowodowały, że po koncercie artyści nie spieszyli się z wyjazdem.

W tym roku, ramach Dni Stepnicy miała miejsce Biesiada rybna, której głównym punktem była „Patelnia Plenerowa” i przygotowane podczas imprezy danie główne „Stepnicki gulasz z sandacza w aromacie curry”. Do potrawy wykorzystano – poza sandaczem oczywiście – mnóstwo warzyw i 300 litrów wody. W sumie przygotowano 650 porcji, które osobiście rozdzielał Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica Pan Andrzej Wyganowski.

czytaj więcej » Dni Stepnicy - relacja

Relacja z XIV Turnieju Piłki Plażowej

dodano: 2017-07-11 09:36:26

turniej piłki plażowej na plaży w Stepnicy Już po raz czternasty na plaży w Stepnicy odbył się Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica. Turniej rozpoczął się o godzinie 12.00. Pogoda dopisała frekwencja również. W tegorocznym turnieju udział wzięło 12 dwuosobowych zespołów. Niektóre z nich o bardzo oryginalnej nazwie np. Rycerze Ekansa, Poziomki, Oaza Spokoju, Seby czy Białe Podkoszulki. Turniej rozegrano na dwóch boiskach na plaży. Dzięki temu zawody przebiegły bardzo sprawnie.

czytaj więcej » Relacja z XIV Turnieju Piłki Plażowej