Aktualności

Krzyż Stulecia Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej

dodano: 2018-10-11 22:59:53

Burmistrz z członkami związku inwalidów wojennych. Link prowadzi do powiekszonej wersji zdjecia.10 października 2018 r. na ostatnią sesję Rady Miejskiej w Stepnicy kadencji 2014-2018 przybyli przedstawiciele Szczecińskiego Oddziału Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej w Szczecinie w osobach p. Ryszard Wolski Prezes Zarządu Oddziału ZIWRP, p. Stefan Ćmielewski Prezes Zarządu Okręgu ZIWRP w Szczecinie i p. Henryk Jankowski Członek Zarządu. Zarząd Główny ZIWRP uhonorował na wniosek Zarządu Okręgowego - Gminę Stepnica Krzyżem Stulecia ZIWRP. Delegaci wręczyli na ręce Pana Burmistrza medal, dziękując za stałą pomoc w organizacji wyjazdów integracyjnych członków ich związku. Pan Stefan Ćmielewski podkreślił indywidualność medalu oraz wagę pomocy, jaką otrzymują ze strony władz gminy Stepnica.

czytaj więcej » Krzyż Stulecia Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej

Zaproszenie na spotkanie informacyjne ws. WILKA

dodano: 2018-10-11 16:09:29

 

 

 

Wilk.

Obecność gatunku w województwie zachodniopomorskim.

Co warto wiedzieć o wilku?

Jak wspólnie koegzystować w środowisku?

Jak zabezpieczyć stado? Jak pozyskać odszkodowanie?

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie we współpracy z Burmistrzem Stepnicy przygotowała spotkanie informacyjne dotyczące obecności wilka Canis lupus w Województwie Zachodniopomorskim.

We wtorek, 16 października 2018 r. o godz. 10.00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. Portowej 7 w Stepnicy.

czytaj więcej » Zaproszenie na spotkanie informacyjne ws. WILKA

Spotkania Teatralne WOLFRAM

dodano: 2018-10-11 15:54:41

Data: 16-18 listopada 2018 r.

Organizator: Teatr Kingdom of Curvy Fork
Miejsce: Teatr Kana, Piwnica Kany, pl. Św. Św. Piotra i Pawła 4/5

Spotkania Teatralne WOLFRAM przybierają w tym roku zupełnie nowy kształt! Teatr Kingdom of Curvy Fork zaprasza grupy nieformalne, teatry studenckie, grupy działające przy szkołach, ośrodkach kultury, teatry alternatywne i wszystkich niezależnych twórców do wzięcia udziału w konkursie! Profesjonalne jury po obejrzeniu prezentacji konkursowych wyłoni najlepsze spektakle, które, poza tytułem zwycięzcy Spotkań Teatralnych WOLFRAM otrzymają nagrody pieniężne i wyróżnienia.

Do udziału zaproszone są wszystkie grupy bez względu na wiek, płeć, pochodzenie czy poglądy uczestników. Jedynym warunkiem jest przesłanie w terminie do 20 października nagrania i krótkiej fotorelacji ze spektaklu!

czytaj więcej » Spotkania Teatralne WOLFRAM

Zakończenie sezonu wędkarskiego w Stepnicy

dodano: 2018-10-10 13:37:56

W dniu 13 października 2018 (sobota) o godzinie 7.00 rozpoczną się zawody wędkarskie podsumowujące sezon wędkarski w 2018 r. Zawody odbęda się na Gowienicy w Stepnicy i skierowane są do członków Koła Wędkarskiego nr 52 w Stepnicy. Zbiórka uczestników zawodów przy moście w Stepnicy.  

czytaj więcej » Zakończenie sezonu wędkarskiego w Stepnicy