Aktualności

"RODZINY CZYLI MY Z KULTURĄ NA TY"

dodano: 2014-10-28 21:01:11

Dzieci grające na instrumentach.Link prowadzi do powiększonej wersji.Grupa nieformalna Ale Babki od września br. realizuje projekt „RODZINY CZYLI MY Z KULTURĄ NA TY”, odbywający się w ramach STEPNICKICH (RE)ANIMACJI KULTURALNYCH. Działania dotyczą kobiet, które od kilku lat biorą udział w zajęciach fitness organizowanych przez M. Kanię, dzięki Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Stepnickiej. Na tej bazie członkinie grupy postanowiły uaktywnić kulturalnie swoje dzieci i rodziny.

czytaj więcej » "RODZINY CZYLI MY Z KULTURĄ NA TY"

Koncert „Gala operetkowa” w Domu Kultury w Racimierzu

dodano: 2014-10-24 10:24:28

Występ artystów. Link prowadzi do powiększonej wersji.17 października w Racimierzu odbył się koncert operowy, który niewątpliwie był dużym wydarzeniem kulturalnym w naszej gminie. Dzięki  dofinansowaniu  z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne możliwy był występ znakomitych artystów scen szczecińskich - pani Lucyny Boguszewskiej sopran - primadonny Opery na Zamku w Szczecinie, pana Pawła Wolskiego pierwszego tenora Opery na Zamku  w Szczecinie pana Mirosława Kasperskiego -skrzypce i śpiew i pana Andrzeja Prus-Wakulskiego - fortepian. Repertuar m.in. „Willia” z operetki „Wesoła wdówka”, ”Miłość to niebo na ziemi” z operetki „Paganini”, ”Przetańczyć całą noc” z musicalu „My fair lady" czy "Brunetki, blondynki". Porażające głosy i przepiękny koncert. Większość słuchaczy miała pierwszy raz w życiu kontakt z tego rodzaju sztuką.

Zapraszamy wszystkich na drugą część koncertu - 14  listopada o godz.17.00 do Domu Kultury w Racimierzu i do obejrzenia fragmentów części pierwszej na portalu społecznościowym  Facebook Racimierz Dom Kultury.

czytaj więcej » Koncert „Gala operetkowa” w Domu Kultury w Racimierzu

Marsz z kijami

dodano: 2014-10-22 20:36:22

Kobieta maszerująca z kijami. Link prowadzi do powiększonej wersji.ZAPRASZAMY NA MARSZ Z KIJAMI SOBOTA 25 PAŹDZIERNIKA 2014 R GODZ. 10.00 ZBIÓRKA PRZED SZKOŁA PODSTAWOWĄ . IDZIEMY W STRONĘ KOTLINKI. MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA BEZPŁATNIE KIJI.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA PAMIĄTKOWY ZNACZEK.

TKKF STEPNICA

czytaj więcej » Marsz z kijami

III POETYCZNE INSPIRACJE

dodano: 2014-10-21 22:46:40

Plakat III Poetyczne Inspiracje. Szczegóły w tekście. Link prowadzi do powiększonej wersji.

Zapraszamy na III POETYCZNE INSPIRACJE

25 października 2014, godzina 18:00

czytaj więcej » III POETYCZNE INSPIRACJE

Wyróżnienie dla Stepnicy

dodano: 2014-10-20 11:11:49

Nagroda dla Stepnicy. Link prowadzi do powiększonej wersji.17 października 2014 r. podczas walnego Zebrania Członków TKKF, Pani Jolanta Jędrzejewska Prezes Koła TKKF w Stepnicy odebrała statuetkę będącą formą wyróżnienia dla Gminy Stepnica za działalność, zaangażowanie w popularyzcję sportu na terenie województwa zachodniopomorskiego. Szczególne podziękowania w swoim przemówieniu skierował Pan Tomasz Wołoszczuk Prezes ZZ  TKKF pod adresem naszego Burmistrza Andrzeja Wyganowskiego. 

czytaj więcej » Wyróżnienie dla Stepnicy

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum

dodano: 2014-10-17 18:19:23

Scena przed przedstawieniemW dniu 14 października 2014 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Gimnazjum im. Dywizjonu 303 w Stepnicy odbyła się uroczysta akademia, którą zaszczyciły swoją obecnością władze gminy: Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica pan Andrzej Wyganowski, Zastępca Burmistrza pani Stanisława Rzymczyk oraz Przewodniczący Rady Miejskiej pan Ryszard Ławicki. Wszystkim pracownikom szkoły z okazji ich święta życzenia złożyli dyrektor gimnazjum pan Andrzej Wyziński, zaproszeni goście oraz Samorząd Uczniowski.

 

czytaj więcej » Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum

WARSZTATY TANECZNE

dodano: 2014-10-16 23:34:55

Plakat Warsztaty Taneczne. szczegóły w tekście. Link prowadzi do powiększonej wersji.

Centrum Edukacji Nieformalne
wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury serdecznie zaprasza na
VI Otwarte Warsztaty Taneczne w Stepnicy!!!

Kiedy?: 18.10.2014 - sobota

Gdzie?: sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Stepnicy

Godzina?: start: 9:30

Co zabrać?: zmienne buty sportowe, sportowy strój,  wodę!

czytaj więcej » WARSZTATY TANECZNE