Aktualności

Dopalacze to śmierć!

dodano: 2015-07-16 11:48:03

Plakat Dopalacze to śmierć. Więcej informacji w tekście.

Po zażyciu dopalaczy grożą Ci: problemy z prawem, choroby psychiczne, a nawet śmierć!

OFIARY DOPALACZY

Kamil 23 lata (2014), Gdańsk Grzegorz 24 lata (2014), Gdańsk Paweł 29 lat (2014), Kalisz Damian 16 lat (2013), Rybnik Tomasz 20 lat (2014), Jarocin Janusz 23 lata (2014), Katowice Mateusz 17 lat (2014), Olsztyn Ania - zdiagnozowana psychoza (2014), Elbląg Mikołaj 22 lata (2013), Krotoszyn Aleksander 19 lat - skazany za zbójstwo (2014), Słupsk oraz inni...


NIE BĄDŹ KOLEJNĄ OFIARA NIE DAJ SIĘ ZABIĆ

czytaj więcej » Dopalacze to śmierć!

TURNIEJ SZACHOWY na Szacholandii

dodano: 2015-07-15 14:34:00

Gra w szachy na spejalnym placu. Link otwiera powiększoną wersję.W ramach Dni Stepnicy – jak co roku – odbył się Turniej szachowy. Tym razem pogoda była dla nas łaskawsza i udało się wszystkie partie rozegrać na Szacholandii, która aktualnie znajduje się na plaży. Chętnych zapisało się około 20-tu, a przybyło 9 zawodników. Niewielu, ale za to poziom graczy bardzo wysoki. Największe emocje  były podczas finału rozegranego na Szacholandii przy użyciu dużych figur.

czytaj więcej » TURNIEJ SZACHOWY na Szacholandii

Proces Przedsiębiorczego Odkrywania Województwa

dodano: 2015-07-14 08:06:47

Logo Pomorze Zachodnie

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza PRZEDSIĘBIORCÓW do zgłaszania POTRZEB ROZWOJOWYCH będących podstawą do tworzenia założeń konkursowych, w szczególności na DOTACJE ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH dla przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Zebrane informacje zostaną również uwzględnione w procesie identyfikacji INTELIGENTNYCH SPECJALIZACJI regionu, budowanym w oparciu o diagnozę rynkowych potrzeb i barier.

W związku z powyższym na stronach Regionalnego Programu Operacyjnego rpo.wzp.pl z zakładce Poznaj inteligentne specjalizacjezamieściliśmy kwestionariusze dla przedsiębiorców:

  •  Ankieta dotycząca potencjału i potrzeb przedsiębiorstwa – która pozwala na zaprezentowanie w zwięzłej formie potencjału, potrzeb i planów firmy

http://rpo.wzp.pl/o-programie/poznaj-inteligentne-specjalizacje/ankieta-br

  •  Fiszka opisująca przedsięwzięcie – za pomocą której można zaprezentować nawet wstępną koncepcję przedsięwzięć posiadających potencjał badawczo-rozwojowo-innowacyjny

http://rpo.wzp.pl/o-programie/poznaj-inteligentne-specjalizacje/fiszka-przedsiewziecia

czytaj więcej » Proces Przedsiębiorczego Odkrywania Województwa

Mała Miss, Mały Mister i Miss Nastolatek

dodano: 2015-07-13 21:59:24

Uczestniczka konkursu z mamą. Link otwiera powiększoną wersję.Wybory Małej Miss, Małego Mistera i Miss Nastolatek za nami. Do konkursu przystąpiło 25 dziewczynek w wieku 3 – 10 lat, 6 chłopców w wieku 6 – 12 lat i 6 nastolatek w wieku 11 – 15 lat. Wszyscy uczestnicy konkursu prezentowali się w stroju Reggae. Oceniani byli przez Jury w składzie: Luisa Płomińska – uczestniczka wielu konkursów i I Vice- Miss Lata Nad Zalewem2013, Patrycja Kopiecka – sołtys Stepnicy, Magdalena Herman – członek rady sołeckiej w Stepnicy, Wioleta Kłosowicz – wspierająca GOK, Eugeniusz Markowski - muzyk i zapalony motocyklista.

czytaj więcej » Mała Miss, Mały Mister i Miss Nastolatek

MISS LATA NAD ZALEWEM 2015

dodano: 2015-07-13 17:51:00

Kandydatki na miss na zalewem. Link otwiera powiększoną wersję.W sobotnie popołudnie podziwialiśmy 7 dziewcząt, które już od tygodnia przygotowywały się do tegorocznych, jubileuszowych Wyborów Miss Lata Nad Zalewem. Wspólnie z tancerzem i choreografem Krzysztofem Lubką pracowały na wybiegu bez względu na warunki atmosferyczne. Podczas  konkursu kandydatki do tytułu Miss wystąpiły w sukniach ślubnych, strojach kąpielowych, stepnickich strojach ludowych i w sukniach koktajlowych. Dzięki przemyślanym układom choreograficznym miały możliwość zaprezentować swoje atuty. 

czytaj więcej » MISS LATA NAD ZALEWEM 2015

Konkurs na projekt muralu

dodano: 2015-07-13 11:12:18

Gmina Biecz ogłosiła konkurs na projekt muralu. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2 000 zł. Termin nadsyłania prac 24 lipca br. Regulamin wraz z karta zgłoszeniową poniżej.

Regulamin (DOCX, 23KB)

Karta zgłoszeniowa (DOCX, 14KB)
Powierzchnia przeznaczona na mural (PDF, 1.05MB)
Umowa (PDF, 126KB)

czytaj więcej » Konkurs na projekt muralu

Zawiadomienie

dodano: 2015-07-13 10:35:47

Logo - znak ostrzegawczy. Link otwiera powiększoną wersję.Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica zawiadamia mieszkańców, że zgodnie z Uchwałą nr II/11/14 Rady Miejskiej w Stepnicy w sprawie poboru zaległych podatków i opłat w drodze inkasa, określenia inkasenta oraz wysokości wynagrodzenia za inkaso, podpisana została umowa współpracy z firmą Eureka - Finanse Sp. z o.o. Ponadto podpisana została umowa na inkaso należności cywilnoprawnych

W związku z powyższym na terenie gminy swoje obowiązki w zakresie poboru w/w opłat rozpoczęli inkasenci, którzy legitymują się pełnomocnictwem firmy Eureka – Finanse Sp. z o.o. potwierdzonym przez Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica oraz identyfikatorem.

W przypadku wpłaty gotówką u inkasenta powinni Państwo otrzymać odcinek z kwitariusza przychodowego potwierdzający wpłatę.

Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica
Andrzej Wyganowski

czytaj więcej » Zawiadomienie