Aktualności

Srebrne dziewczyny

dodano: 2022-06-14 07:58:33

zespół dziewczyn Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Stepnicy wraz z trenerką Małgorzatą Kanią wywalczyły srebrne medale Mistrzostw Województwa zachodniopomorskiego w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Już jesienią zespół wywalczył Mistrzostwo Powiatu a wiosną zwyciężył w Mistrzostwach Regionu B, oraz w Półfinałach wojewódzkich i 13 czerwca dziewczyny wzięły udział w finałach, które odbyły się w Drawsku Pomorskim. W finale zagrały z Malechowem wygrywając 6:1, z Drawskiem Pomorskim zwyciężyły 4:3 i uległy Szkole Mistrzostwa Sportowego w Wałczu 7:1.

Dziewczęta przygotowywały się do rozgrywek systematycznie trenując w PSFS Zalew Stepnica, oraz na SKS-ach. Jest to 3 srebrny medal Mistrzostw Województwa w piłce nożnej dziewcząt w historii naszej szkoły: pierwszy wywalczony w 1999 roku, drugi w Gimnazjum 2006 roku i w dniu dzisiejszym (2022 rok).

Skład zespołu: Julia Dębowska, Amelia Leśniewska, Martyna Kurszewska, Oliwia Gamułkiewicz, Aleksandra Łakoma, Marika Brąś. Trenerka Małgorzata Kania.

czytaj więcej » Srebrne dziewczyny

Zmiana terminu wywozu odpadów komunalnych

dodano: 2022-06-13 14:52:06

termin wywozu odpadów Firma PGK Sp. z o. o. informuje mieszkańców miejscowości: Miłowo, Budzień, Stepniczka, Piaski Małe, Gąsierzyno, Kopice, Czarnocin o zmianie terminu wywozu odpadów komunalnych zmieszanych. Według harmonogramu odbiór powinien odbyć się 17.06.  ( piątek ), po zmianie odbędzie się 18.06. ( dzień później tj. sobota ). Odpady powinny być wystawione przed posesją od godziny 6:00 rano.

czytaj więcej » Zmiana terminu wywozu odpadów komunalnych

Ważna Informacja

dodano: 2022-06-13 07:58:08

informacja dla mieszkańcówInformujemy,  że dnia 17 czerwca 2022 r. (piątek) Urząd Miasta i Gminy  w Stepnicy będzie nieczynny.

Za utrudniania przepraszamy!

                                                              Andrzej Wyganowski

                                                                                         Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica

czytaj więcej » Ważna Informacja

Wstrzymanie dostawy wody w Stepnicy

dodano: 2022-06-09 13:55:20

brak wody Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o. o. w Goleniowie zawiadamia, że w związku z przebudową drogi wojewódzkiej nr 111 w dniu 13.06.2022.r. od godz. 9.00 do godz.15.00 będzie wstrzymana dostawa wody w miejscowości: Stepnica: ul. Bol. Krzywoustego, Ludwiczaka, Os. Akacjowe, Tęczowa, Wł. Jagiełły, Jana III Sobieskiego, Bol. Chrobrego, Zygmunta Starego, Królowej Jadwigi, Anny Jagiellonki, Stefana Batorego, Wł. Łokietka, Religi, Miła, Radosna, Cicha, Polna, Leśna, Dębowa,

Za powstałe niedogodności

przepraszamy

czytaj więcej » Wstrzymanie dostawy wody w Stepnicy

XI Regaty Stepnica

dodano: 2022-06-08 21:27:58

XI Regaty Stepnica plakat

W sobotę  9 lipca  2022 r. odbędą się  XI Regaty Stepnica, na które serdecznie wszystkich zapraszamy.  Regaty  to żeglarski akcent  Dni Stepnicy, których program będziemy niedługo prezentować, a dziś zapraszamy już na sporą porcję  wrażeń i wspaniałą żeglarską atmosferę. 

Do zdobycia  Puchary  Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica oraz   Puchar Przechodni im. Kapitana Roberta Hilgendorfa w tym roku w grupie OPEN II. Poniżej dokumentacja regatowa. Czekamy na  zgłoszenia.

Zgłoszenie

Zawiadomienie

Instrukcja

 

czytaj więcej » XI Regaty Stepnica

Granty PGR - wyłoniono dostawcę laptopów

dodano: 2022-06-08 14:13:21

granty PPGRInformujemy, że w dniu 08.06.2022 r. została zakończona procedura dotycząca udzielenia zamówienia publicznego na dostawę 86 laptopów dla dzieci z rodzin popegeerowskich. Tym razem złożone oferty spełniały wszystkie wymogi formalne i nie było powodów do unieważnienia przetargu. W ramach postępowania przetargowego złożono 3 oferty. W przyszłym tygodniu zostanie podpisana umowa z wykonawcą. Dostawa komputerów do Urzędu Miasta i Gminy planowana jest w okresie dwóch miesięcy od dnia podpisania umowy. Następnie po sporządzeniu protokołu i umowy zostaną one przekazane dzieciom z rodzin popegeerowskich, których rodzice jeszcze w listopadzie 2021 r. złożyli stosowne zgłoszenia i dokumenty o przyznanie komputerów. Aktualnie nie ma możliwości przystąpienia do projektu.   

czytaj więcej » Granty PGR - wyłoniono dostawcę laptopów

Dzieci z Łąki piją mleko i wygrywają konkursy

dodano: 2022-06-08 13:49:42

Dyplom I Miejsce dla Placówki wsparcia dziennego w Łące Dzieci ze świetlicy w Łące znów wygrały. Tym razem ogólnopolski konkurs "Supermoc - Gojenie Skaleczeń". Konkurs przeznaczony był głównie dla szkół, świetlic i wymagał  od uczestników kreatywności oraz zdolności kulinarnych. Zadaniem konkursowym było  wykonanie pracy w postaci przepisu na mleczne danie wraz z  jego zdjęciem w myśl zasady, że "Pijąc mleko i jedząc przetwory mleczne dostarczamy naszemu organizmowi witaminę K, która wspomaga krzepliwość krwi i gojenie ran."

Konkurs „Supermoc – gojenie skaleczeń” zorganizowany był  w ramach Funduszu Promocji Mleka.

Serdecznie gratulujemy zdolnym dzieciom oraz ich Paniom Aurelii Foremniak i Kindze Jankowskiej! Poniżej galeria zdjęć wykonanych przepisów konkursowych.

 

czytaj więcej » Dzieci z Łąki piją mleko i wygrywają konkursy